O nákupe

Možnosti dopravy

Kuriérom

Pri výbere prepravy kuriérom bude zákazníkovi balík doručený priamo na adresu, ktorú do formuláru zadá ako dodaciu adresu. Možnosti platby pri tomto výbere sú priama platba na bankový účet, platba na dobierku a platba cez PayPal.

Zásielkovňa

Pri výbere prepravy zásielkovňou si zákazník vyberie z ponuky výdajných miest, na ktoré mu bude balík doručený. Možnosti platby pri tejto doprave sú priama platba na bankový účet, platba na dobierku a platba cez PayPal.

Doprava v rámci Košíc

Pri zadaní PSČ vo formulári dodacia adresa Vám pribudne možnosť tejto prepravy za poplatok 1 euro. Platí pre PSČ 04001, 04003, 04010, 04011, 04012, 04013, 04022, 04023. Možnosti platby pri tomto výbere sú platba na dobierku, priama platba na bankový účet, platba cez PayPal.

Iným spôsobom

Pokiaľ Vám možnosti dopravy nevyhovujú alebo máte záujem o iný spôsob, kontaktujte nás prosím.

Možnosti platby

Na dobierku

Platba v hotovosti pri prebratí zásielky.

Platobnou / kreditnou kartou / PayPal

Platba cez PayPal je bezpečná a jednoduchá forma online platieb. Stačí zadať údaje z vašej platobnej alebo kreditnej karty a peniaze budú prevedené na náš účet. Na platbu cez Paypal nepotrebujete mať založené konto Paypal.

Priama platba na bankový účet

Po odoslaní objednávky Vám príde na emailovú adresu faktúra s našimi bankovými údajmi. Pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Na identifikáciu platby uveďte ako variabilný symbol vaše číslo objednávky. Objednávka bude spracovaná až po prijatí platby na náš účet.

Objednávka

Ako zistím stav objednávky?

Kedykoľvek môžete zistiť stav vašej objednávky kliknutím na Stav objednávky.

Registrácia

Je registrácia zadarmo?

Áno, registrácia a členstvo u nás je bezplatné.

Ako sa zaregistrujem?
  1. 1. Pomocou tohto odkazu si vytvorte účet.
  2. 2. Potvrďte registráciu emailom a vytvorte si heslo.
  3. 3. Užívajte si výhody.
Dostanem nejaký bonus za registráciu?

Práve prebieha exkluzívne pre registrovaných používateľov zľava 10% na každý nákup. Ďaľšie výhody budeme postupne dopĺňať.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

+421948002587

info@goodiefoodie.sk