Náš príbeh.

Značka

Goodiefoodie.sk Vám prináša zahraničné organické, bio, raw, zdravé potraviny. Náš sortiment sa skladá z produktov dovezených prevažne z Veľkej Británie. Prinášame Vám kvalitné organicky pestované potraviny, ktoré sú bez pridania umelých sladidiel, rafinovaného cukru a hormónov. Na e-shope nájdete rôznorodý tovar od bezlepkových cestovín a musli cez raw tyčinky, kvalitné orieškové maslá až po veľký výber z organických čajov a korenín.

Po rokoch v zahraničí sme sa nechceli vzdať našich obľúbených potravín a rozhodli sme sa, že ich prinesieme nie len nám, ale aj každému, komu záleží na zdravej a organicky vyprodukovanej strave.

Mnoho z produktov, ktoré nájdete v našom e-shope, pravidelne používame v kuchyni, napríklad pri pečení kváskového chleba (ražná a špaldová múka od Doves Farm) alebo pri varení indického jedla (korenia Garam masala, Kurkuma, Koriander, Kari od Infinity Foods). Rovnako na výlete, dlhšej ceste alebo v lietadle nám nesmie chýbať Raw tyčinka Nakd na rýchle zahnanie hladu.

S obľúbenými receptami a tipmi na zdravé snacky sa s Vami budeme pravidelne deliť v článkoch na našom webe, Facebookovom profile a Instagrame.

Našou víziou do budúcnosti je vytvoriť vlastnú značku organických produktov.

goodiefoodie.sk